UAB " Sarjusa"

tel.: +37068160645

e-mail: info@sarjusa.lt

 

Carrier Transicold šaldymo agregatų dalys

Carlisle Industrial

Thermo King šaldymo agregatų dalys

Uab “Sarjusa” – įmonė, užsiimanti CARRIER ir THERMO KING šaldymo agregatų remontu, atsarginių detalių mažmenine ir didmenine prekyba. Ilgą laiką prekiaujame Carlisle, Continental, Good Year, Danfoss ir daugelio kitų prekinių ženklų detalėmis, jau užsitarnavusiomis gerą vardą Europoje. Taip pat prekiaujame visų rūšių filtrais, elektros sistemų dalimis ir t.t. Užsakome originalias ir neoriginalias detales visoms šaldymo įrangoms CARRIER ir THERMO KING.
Klientui visada pasiūlome prekę, kuri atitiktų visus jo lūkesčius, siūlome geriausią prekės kainos ir kokybės santykį. Užsakius detales, pristatysime jas savaites bėgyje.
Įmonė plečiasi ir didina detalių asortimentą, nuolat ieško naujų klientų. Pastoviems klientams, įmonėms ir visiems servisams taikomos didelės nuolaidos.
Mes branginame savo reputaciją, todėl savo klientams siūlome tik aukščiausios kokybes prekes ir paslaugas. Nes tik aukščiausios kokybės detalės gali užtikrinti nepriekaištingą klimato kontrolės, šaldymo agregatų sistemos veiklą, bei sumažinti jų remonto dažnumą ir su juo susijusias išlaidas.

Mes siūlome:

  • Naujas ir naudotas automobilines šaldymo įrangas;
  • Kondicionierius;
  • Oro šildytuvus (autonominius ir šildančius aušinimo skysčius);
  • Papildomą šaldytuvų įrangą, suteikiančią daugiau galimybių rinkti ir kaupti informaciją, bei stebėti vežėjams savo krovinį (termografai Data Cold, Euroscan);
  • Carrier Transicold techninį aptarnavimą bei remontą, visų automobilinių šaldymo įrangų kompiuterinę diagnostiką;
  • Carrier Transicold ir Carrier Sutrak automobilinių oro kondicionierių detalių pardavimą;
  • Thermo King ir kitų gamintojų automobilinių šaldymo įrangų techninį aptarnavimą ir remontą;

Jei Jums reikalinga kvalifikuota konsultacija, norite pasiteirauti dėl atsarginių detalių įsigijimo, kreipkitės į įmones vadovą .

 
Copyright © 2019 UAB Sarjusa. All Right Reserve.
Partner of Joomla Perfect Templates